Golenie miejsc intymnych wydaje się czymś banalnym, jednak wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, że wykonuje ten zabieg nieprawidłowo. Dlaczego? Potrzeba odpowiedniego przygotowania, dzięki czemu unikniemy zacięć oraz np. wrastania włosków. Jak warto podejść zatem do tematu? Na co zwrócić uwagę?

Wykonaj peeling

Jak golić miejsca intymne u dziewczyn? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Przed przystąpieniem do zabiegu warto wykonać dokładny peeling okolic intymnych. Warto do tego użyć peelingu domowego, np. wykonanego z fusów po kawie bądź też użyć peelingu cukrowego. Dzięki temu unikniemy niechcianych zadraśnięć itp. Skóra stanie się napięta i nie będzie skłonna do podrażnień. Warto wziąć to pod uwagę.

Sposób golenia

Niewiele dziewczyn zdaje sobie także sprawę z tego, że golenie możemy wykonywać z włosem, a nie pod włos. Choć pod włos jest skuteczniejsze, okolice intymne są na tyle wrażliwe, że może dojść do podrażnienia, a tego lepiej unikać. Jak golić miejsca intymne u dziewczyn? Najlepiej delikatnie, używając maszynki jednorazowej, którą następnie wyrzucimy do kosza. W miejscach tych uwielbiają zalęgać się bakterie.

Jeśli możemy sobie na to pozwolić, warto zdecydować się na depilację w profesjonalnym salonie kosmetycznym, profesjonalna ekipa na pewno nam pomoże i doradzi, a także wykona zabieg naprawdę delikatnie. Specjalistów na pewno znajdziemy: https://timeforwax.pl/. Warto zatem skorzystać z ich oferty i cieszyć się dłużej z gładkiej skóry okolic intymnych.