Przyzwyczailiśmy się do golenie różnych partii ciała przy użyciu maszynek jednorazowych, nic dziwnego, w ten sposób najszybciej możemy pozbyć się niechcianego owłosienia z różnych partii ciała. Warto dodać, że zabiegi depilacji stają się coraz bardziej popularne nie tylko wśród kobiet, ale i wśród mężczyzn. Coraz więcej osób także chce odwiedzać profesjonalne zakłady zajmujące się depilacją – salony kosmetyczne. Bardzo popularną formą depilacji są tam woski twarde. W jaki sposób aplikuje się wosk twardy, jakie są jego opinie?

Wosk twardy – opinie

Co istotne, coraz popularniejszą formą depilacji okolic intymnych, ale nie tylko jest użycie wosku o nieco łagodniejszym działaniu, czyli wosku twardego. Na czym polega zabieg? Przede wszystkim trzeba nałożyć go na nogi lub okolice intymne przy pomocy szpatułki. Różni się on od tzw. wosku miękkiego tym, że jest w konsystencji nieco bardziej stałej. Wosk twardy ma zwykle pozytywne opinie, nakłada się go pod postacią grubego plastra, podobnego do plastra miodu, czeka chwilę, aż on zastygnie i zrywa się go z ciała. Zabieg jest mniej inwazyjny niż jeśli użylibyśmy zwykłego plastra z woskiem miękkim, warto się zatem na niego zdecydować.

Jeśli szukamy pozytywnych opinii na temat wosku twardego i chcielibyśmy go użyć do pozbycia się włosów, warto skorzystać z usług profesjonalnego zakładu kosmetycznego, np.: https://timeforwax.pl/. Tam z pewnością zespół profesjonalistów i fachowców pomoże nam wybrać odpowiedni kosmetyk do depilacji.